Sandra Afrika zna da uživa poput kraljice, i dok je mnoge koleginice pljuju, pjevačica se ne obazire na to, već sebi ugađa za sve pare.
Tako je nedavno nastupala u Dizeldorfu, gdje je na aerodromu dočekala limuzina, da bi je odvezla do hotela, a nakon toga i do kluba u kojem je nastupala. Kao i sve velike zvijezde, Sandra je sebi dala za pravo da ima svoju rajder listu, pa je osim limuzine, u bekstejdžu zatražila da je čeka voda i svježe voće. Luksuznim dočekom Sandra se pohvalila i na „Instagramu“, gdje je okačila sliku iz limuzine.
(Alo!/Express)




