Da se ipak može steći pravo prijateljstvo na rijalitiju, pravi su dokaz, Divna, Suzana, Igor i Ivan, koji u posljednje vrijeme dosta vremena provode zajedno.
Naime, bivši cimeri su se našli na kafi i tako osvježili sjećanje na “Farmu” i brojne dogodovštine iz rijalitija. Iako su očekivali još učesnika da im se priduži, mnogi su bili zauzeti, a pojedini nisu došli jer sa nekima nisu ostali u dobrim odnosima. Lud provod ovog četverca trajao je do duboko u noć.






