Nedavno su u jednoj njemačkoj diskoteci gostovali Sandra Afrika i Džej. Kažu da je bila luda noć a i kako ne bi sa ovakvim dvojcem. Ono što su mnogi pričali jeste da su Sandra i Džej dovodili publiku do usijanja ne samo pjesmom nego i nastupom na sceni i van nje.
Neki kažu da su završili skupa ko zna gdje, mada poznavajući zdravstveno stanje Džeja sumnjamo. Vjerovatno mnogi znajući afinitete vrckave Sandre misle da će i džej nasjesti kao što je nekoć uradio i Mile Kitić.






