Pjevačica Snežana Đurišić spakovala je kofere i otputovala u Ameriku kako bi posjetila kćerku Maju, koja živi u Nju Džersiju.
Đurišićeva je iskoristila pauzu u brojnim snimanjima i nastupima kako bi posjetila porodicu i prijatelje na drugom kontinentu, ali i da bi šopingovala, što joj predstavlja posebno zadovoljstvo.
S druge strane, Snežana obožava da ide u Ameriku jer joj se tamo rodila prva unuka Teodora, sa kojom sada obilazi grad po čitav dan.





