Mladen Vojičić Tifa, bosanska rokenrol legenda i taze Beograđanin, nedavno je snimio duet pjesmu „Opraštam“ sa zvijezdom Granda Biljom Marković, a njih dvoje okupili su brojne kolege na promociji spota.
– Za mene postoji samo dobra i loša muzika, žanrovske podjele me ne zanimaju, a Bilja je sjajna pejvačica i divna djevojka i bilo mi je zadovoljstvo da otpjevam sa njom pjesmu koja govori o praštanju i pomirenju – rekao je Tifa.
Da se rok zvijezda odlično slaže sa kolegama iz folk branše, uvjerili su se i brojni gosti na promociji.
Bili su tu, između ostalih Boban Rajović, Katarina Grujić, Nadica Ademov, Ljubomir Perućica i drugi.






