Nakon brojnih nastupa Haris Kulović odlučio je da februar provede u odmoru i druženju s porodicom i prijateljima. Kako reče, iza njega je veliki broj svirki i odmor mu je hitno trebao…Uživa u skijanju i izlascima s prijateljima…
– Što se tiče nastupa, trenutno malo odmaram, a početkom marta krećemo punom parom… U planu je i snimanje nove pjesma, i najvjerovatnije jedan duet. Volio bih da to bude Aleksandra Prijović na čemu moj tim i ja radimo – kazao je Haris i dodao da je sarađivao i s pobjednicom ilidžanskog festivala Slađom Zubčević.
![]()
– Imao sam i nekoliko svirki sa Slađom koja je izvanredna pjevačica. Pa bez lažne skromnosti mogu reći da je jedna od najboljih u državi i radujem se i dalje zajedničkim svirkama – istakao je on.





