Milan Mitrović zahvaljujući Grandu ostvario je svoje snove. Realizirao je veliki uspjeh u muzici, ali je i otkrio talenat za voditeljski posao, pa tako iz sedmice u sedmicu sa svojom prijateljicom i kolegicom Anom Sević pozdravlja gledatelje popularnog dječijeg takmičenja „Neki novi klinci“…
Mitrović je kazao da s dječicom proživljava svaku emisiju i svako izbacivanje, uvijek ih ohrabruje i napominje da tremu ostave kući… Često im ispriča i svoje početke, a nedavno je s nekolicinom njih podijelio i svoj blam kada je pao s bine…
– Bilo je dosta blamova, a posebno na početku karijere. Mislim da se sve to desilo nakon završetka takmičenja da sam pao s bine, ali na svu sreću brzo sam se snašao, pa sam sve okrenuo na šalu, a moji fanovi su me podržali aplauzom – prisjetio se Mitrović.







