Jelena Rozga nastupila je u Crnoj Gori, a neposredno pred izlazak na scenu priznala je za da više nema dečka.
– Mnogi još nisu saznali tu novost. Ipak, ja uživam u tome – rekla nam je Rozga sa širokim osmijehom.
Stabilnost pronalazi kod roditelja, koji su, kako kaže, primjer prave ljubavi.
– Imam pomoć roditelja, bez kojih ne bih mogla ništa. Uvijek me čeka nešto skuhano, čisto i oprano, posebno kada sam na putu i kada imam pet koncerata sedmično. Sanjam da imam brak kakav imaju oni i, evo, da vam otkrijem, voljela bih da imam i jednu malu, slatku, plavu curicu. Mama me izluđuje pitanjem „Kad ćeš da rodiš?”, a ja joj stalno govorim: „Dogodine” ili „Još samo ovu pjesmu”, „Još sam ovaj spot”… Istina, u posljednje vrijeme sve više razmišljam o bebi – istakla je pjevačica.
Morali smo da je pitamo da li je istina da voli mlađe muškarce, pošto su je stalno povezivali s takvima.
– Istina je! Obožavam mlađe muškarce! Iako mi godine nisu bitne, uvijek mi se desi neki mlađi, vjerovatno zato što ja izgledam mlađe – rekla je Jelena ne želeći komentirati priče da su njene grudi “porasle preko noći” zahvaljujući silikonima.






