Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

FOTO I VIDEO: Damme sinu Maidu posvetio novu pjesmu

„Adresa“, „Burma“, „Nismo više tako mladi“, „Neženja“… samo su neke od pjesama mladog pjevača Damira Memiševića koji je na estradi poznatiji kao Damme.

Ranije je život u Americi namjeravao zamjeniti evropskim i nastaviti u Austriji, tačnije u Beču. Međutim, brzo je promjenio odluku pa se opet vratio u prekookeansku zemlju. Puno toga se u tom periodu promjenilo. Pronašao je ženu svog života Murisu i s njom dobio sina Maida.

damir-amerika

Kako oni borave u Austriji, a on u Americi, Damme željno iščekuje svaki dolazak u Evropu.

-Zaista ne znam kako izdržim da ih ne vidim po dva-tri mjeseca. Takve su okolnosti da stalno ne mogu dolaziti, ali još malo. Supruga bi uskoro trebala dobiti vizu za Ameriku pa ćemo uskoro stalno biti zajedno. Maid mi daje neku posebnu energiju, snagu pa čak i na pauzi na poslu pozovem suprugu da uključi kameru da ih vidim. Nisam vjerovao kada sam ranije slušao neke prijatelje kako ih je porodica promijenila. I ja sam skroz drugi čovjek, bolji… zbog čega sam jako sretan  – iskren je Memišević.

damir-amerika2

Damme nije zapostavio karijeru. U Americi nastupa svakog vikenda, a poslije kraće pauze uskoro bi trebao objaviti novu pjesmu.

-Počeo sam sarađivati sa „Sezam produkcijom“ i jako sam zadovoljan uslovima koje su mi ponudili. Prva pjesma koju ću objaviti poslije pauze koju sam napravio što kada su u pitanju noviteti je jedna o sinu. Prelijepa pjesma. Nastavljam saradnju sa tuzlanskim autorom Zijadom Ziketom Hurićem – otkriva Damme koji sa porodicom trenutno odmara u BiH poslije čega se vraća u Ameriku.

 

Prethodni članak

„Pljušte“ komplimenti na račun izgleda Azre Husarkić

Sljedeći članak

Ja imam talenat: Takmičarka na motoru briljirala

Povezani članci

Jala Brat i Buba Corelli ujedinili Balkan: 50.000 ljudi na Ušću!

Sa tribina u Seattlu javio se i Haris Berković: Vidno raspoložen slavio pobjedu…

Može li “Vrpca” postati novi veliki hit Kemala Hasića? Pjevač priznaje: “Bio sam očaran na prvo slušanje”

Adi Šoše o svojoj romantičnoj strani: ”Imam neke momente kad sam slatkica”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Maja Berović iskreno o bivšim prijateljima: “Prodali su me!”

Nepristojna scena nasred bazena: Pjevačica snimala erotiku, a sada opet raširila noge

Kako je počela ljubavna priča Amre i Edina Džeke: “Ničija veza nije savršena!”

Stanija razotkrila Majine tajne: “Ona je monstrum…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo