Pjevačica Nađa Kiurski za pretposljednji krug takmičenja izabrala je veoma tešku pjesmu grupe "Kvin" – "The show must go on", a na scenu je ušla na motoru. Kao i u prethodnim krugovima, Nađa je briljirala i ovog puta, što se da zaključiti i po komentarima žirija.
– Možda ti bolje leže ženski izvođači nego Fredi Merkjuri, ali sad si se više fokusirala na nastup nego na pjevanje – rekla je Ana.
– Ovo si otpjevala na jedan drugačiji način i stvarno je bilo nevjerovatno, svaka čast – dodao je Rasta.
– Želio sam od tebe da čujem tvoj pravi glas, ali za ova tri nastupa uvijek je bilo to imitiranje, ali to je tvoj odabir i ti tako voliš da pjevaš i ja to poštujem – rekao joj je Žika.







