Adna Mahić je preselila u Beograd i tamo nastavila karijeru.Talentovana gitarisitica se priključila grupi „Minstarke“ i već su imale prvu zajedničku svorku. Popularna grupa je svirala u Novom Sadu.
„Novi dan, novi život. Ministarke“, poručila je Ada,n iova ministraka u sve popularnijem bendu.






