Čelnik „Granda“ ugostio u svojoj emisiji Šaulićevu kćerku i nije se libio da joj postavlja pitanja o njenom ocu, koji je napustio njegovu produkciju. Saši Popoviću, izgleda, nedostaje bivši prijatelj Šaban Šaulić, pa se kod njegove ćerke Ilde raspituje o njemu. Čelnik „Grand produkcije“ već izvjesno vrijeme nije u kontaktu s kraljem narodne muzike, tačnije, otkako je Šaban rješio da napusti žiri „Zvezda Granda“ i pređe u suprotni tabor „Pinkove zvezde“. Šaulićeva nasljednica Ilda ostala je deo „Granda“ i gostovala je u Popovićevoj emisiji.
– Ilda, reci mi, kako ti je tata? – pitao je Sale, a Šabanova kćerka je bila malo zatečena pitanjem.
– Pa dobro je – rekla je folk jpevačica kroz smijeh, a Popović je nastavio da se raspituje o nekadašnjem prijatelju:
– Viđam ga s vremena na vrijeme na jednoj televiziji. Tako ponekad naletim na njega. Kakav je s unukom? Kako se snalazi? – pitao je Sale. Ilda je tada pohvalila oca, rekavši da se s njenom kćerkom Emom sjajno snašao.
– Odličan je s njom. On je slab na žensku djecu i opčinjen je njome. Gleda je i mazi stalno – rekla je Šabanova kćerka.





