Tokom gostovanja u emisiji "Rada sam" TV Pink, Rada Radenović ugostila je Milicu Todorović, koja se prisjetila posljednjeg iznenađenja koje joj je neko priredio.
– To je bio moj dragi momak, nadam se da se probudio. Ako me gleda, ja ću mu se još jednom zahvaliti. BIla sam na Kubi sa sestrom jedno 25 dana, odmarale smo se, uživale. I sad, ja sam se sa Milošem čula preko vajbera, i svaki put kad ga pitam šta radi, on nešto ruši, radi po kući. I kad sam se vratila, on me uhvatio za ruku i odveo me u sobu, koju je potpuno sredio za mene. I ja, pošto sam Rak u horoskopu, počela sam da plačem – ispričala je Milica.
S obzirom na to da je njena veza sa Milošem Paunovićem ozbiljna, Radu je zanimalo da li planira da se uda.
![]()
– Mi smo tri i po godine zajedno, živimo zajedno, tako da meni ta formalnost ne znači ništa. Ali, ne bih se bunila kad bih dobila prsten – rekla je Todorovićeva, i na indirektan način zatražila od dečka vjerenički prsten.







