Anida Idrizović je na američkoj turneji, a pjevačica je pokazala da su vremenska razlika i umor vidljivi.
– Nekome jutro, nekome mrak..meni jedno i drugo – poručila je Anida iz aviona. Pjevačica je tako proslavila i prvu godišnjicu braka, a ona i Amar Kukolj će slavlje morati da prirede kasnije. Porodica i prijatelji su čestitali putem društvenih mreža. Anida je na turneji sa Arminom Bijedićem, a pridružuje im se i Fatmir Sulejmani tako da će druženje sa publikom trajati do novogodišnjih praznika.





