Balkan party okupio je zemlje učesnice Eurosnoga sa Balkana kako bi se družili i zabavili. Zvijezde večeri su bili Deen i naša ekipa. Pjevač je za sva fanove izveo i „In the disco“,pjesmu s kojom nas je predstavljao davne 2004.
– Imali smo sjajan i jako posjećen Balkan party sa dargim prijateljima iz Albanije, Srbije, Crne Gore i Hrvatske. In the disco je razbio! – napisao je Deen nakon što je još jednom publiku podsjetio na svoj veliki hit.






