Vesna Zmijanac priznala je da se nakon žučnih svađa i rasprava pomirila sa bivšim dečkom Željkom Rstićem. Prije nego što je ušla u rijaliti “Farma” folkerka je otkrila da se pomirilia sa bivšim jer žive u istoj zgradi.
– Željko i ja smo zakopali ratne sjekire i između nas ne postoji nijedan problem. Živimo na istom spratu i viđamo se često. Rekao mi je da sam pravi hajduk kada sam odlučila da uđem u rijaliti – rekla nam je Vesna i dodala da bi se obradovala da i Željko uđe u rijaliti.
![]()
– Ne bi mi bio problem da lutka moja uđe i pokaže sve svoje osobine, mislim da bi se odlično snašao sa ovom omladinom ovdje. Što se tiče sukoba između nas, vrijeme je učinilo svoje i ponovo smo dobri prijatelji. Mislim da je besmisleno da budemo u bilo kakvom ljubavnom odnosu jer dobro prijateljstvo zlata vrijedi. Gledat će on mene od kuće, za to se ne sekiram – rekla je pjevačica koju nije briga šta o njenom učešću misli njena kćerka Nikolija.
Inače, u novom broju printanog izdanja magazina “Express” pročitajte zašto Vesna plaća dugove Željku Rstiću, čime ga je ucijenila, zbog čega se “obračunala” sa Lepom Brenom prije ulaska u rijaliti…





