Starleta Stanija Dobrojević se oglasila se na Instagramu povodom dogovora oko novca koji je sklopila sa Kristijanom Golubovićem.
– Danas sam na jednu veoma bitnu priču stavila tačku! Neki mi kažu da sam ispala naivna. Drugi me ubjeđuju da tako postupaju pobjednici. Čujem da ima i onih koji misle da sam luda pa luda… U svemu tome meni je najbitnije da je moj obraz čist! Nefer i prljave borbe ostavljam onima koji su u životu navikli da gube – napisala je starleta.
Podsjećamo, Kristijan Golubović je tražio da mu Stanija da polovinu honorara osvojenog na Farmi, ali je, na kraju, pristao da mu starleta da 12.000 eura.
(Alo!)







