Pjevačica Ivana Šašić povjerila se farmerima u izolaciji kako je samo nekoliko dana nakon porođaja saznala da je muž vara, da joj je to jako teško palo i da ga je zbog toga ostavila.
Pojedine žene na “Farmi” dotakle su se teme oko nevjernih muškaraca i svojim lošim iskustvima u vezama, a među njima je bila i pjevačica Ivana Šašić, koja je ispričala kako je u najtežem momentu saznala da joj je muž nev,eran, odnosno da ima drugu.
– Ne vjerujem muškarcima! Nikad ne znaš šta te čeka, meni se desio haos u životu baš kad sam bila svježa porodilja. Porodila sam se i za nekoliko dana sam na naslovnoj strani vidjela da me muž vara, to je bio strašan udarac za mene – rekla je Šašićeva.
Međutim, Ivana slučajno ili namjerno nije ht,ela da ispriča pravu istinu o svom bivšem “mužu”, koji je zapravo u braku sa svojom suprugom preko 20 godina, pa tako ispada da on nije pravario Šašićevu nego se jednostavno vratio zakonitoj ženi.
Mediji su već pisali o tome da je ova pjevačica rodila djecu jednom uglednom austrijskom biznismenu srpskog porijekla koji je dvadesetak godina stariji od nje. Ivana je bila ludo zaljubljena u njega, ali nikada nisu mogli da se venčaju jer je on oženjen i iz tog braka ima odraslu djecu. Godinama joj je obećavao da će se razvesti, ali se to nije desilo i na kraju je ostavio i Ivanu i sinove koje ima sa njom. Djecu, kako je i samo Ivana rekla, nije vidio pune dvije godine, niti plaća alimentaciju, iako je on uspješan biznismen i milioner.






