Ana Bebić postala je tetka. Naime, pjevačicina sestra rodila zdravog dječaka.
Mama i beba se odlično osjećaju, a Ana je radost podjelila i sa prijateljima na društvenim mrežama.
– Zovite me tetkaaaa – napisala je pjevačica.
Ana Bebić postala je tetka. Naime, pjevačicina sestra rodila zdravog dječaka.
Mama i beba se odlično osjećaju, a Ana je radost podjelila i sa prijateljima na društvenim mrežama.
– Zovite me tetkaaaa – napisala je pjevačica.