“Ajša je mrak” pjeva Dženan Jahić, a on je to mogao i da zapjeva mladoj kolegici Ajši Kapetanović.
Njih dvoje su snimali specijalni program povodom Bajrama, tako da je to bila prilika da se druže, ali i fotografišu. Njih dvoje su raspričali dok su čekali da ostale kolege otpjevaju, pa su tako našli vremena i da se uslikaju, a možda iz ovog druženja proistekne i neka saradnja.







