Ime i prezime:
Ranka Rajović
Nadimak:
Rankić, Raki
Zanimanje:
Estradna umjetnica (pjevačica) i menadžer finansija u jednoj IT-kompaniji u Danskoj.
Obrazovanje:
Dipl. ekonomista
Datum i mjesto rođenja:
23. 11. 1986. godina, Podgorica (Crna Gora)
Horoskopski znak:
Strijelac
Bračno stanje:
Neudata.
Ime supružnika ili osobe s kojom ste u vezi:
Slatka tajna.
Imate li djece i njihova imena:
Nemam.
Omiljeno jelo i piće:
Jako volim piletinu na žaru… A omiljeno piće mi je Ivi od breskve.
Boja:
Crvena.
Film:
Titanik.
Omiljena serija:
Ranjeni orao.
Knjiga:
Dan prođe, godina nikad.
Glumac/glumica:
Ivan Bosiljčić / Sloboda Mičalović
Pjevač/pjevačica:
Sergej Ćetkovic / Ceca
Omiljeno TV lice?
Olivera Kovačević
Zbog čega isključujete televizor?
Kad emituju emisiju “Preljubnici”.. Smuči mi se od takvih emisija.
Hobi:
Pišem tekstove i komponujem muziku uz klavir… Inače fitness, šetnja u prirodi.
Životni moto:
Dobro se dobrim vraća…
Uzrečica:
Znaš….
Najčudnija navika:
Da više puta provjerim da li sam isključila šporet poslije upotrebe.
Šta pjevate dok se tuširate?
Volim sve da pjevam… Od Silvane do Nirvane… A još se komšiluk nije bunio… 🙂
Kojeg roditeljskog savjeta se i danas sjećate?
Živi svoj tempo života – i čuvaj se prevare!
Kako liječite mahmurluk?
Pošto se nikada ne napijem, nema mahmurluka…
Najveća laž koju ste čuli o sebi je…
Hm… Nešto nisu stizale do mojih ušiju… Možda ih nije ni bilo 🙂
Najčešći kompliment koji dobijate je…
Da sam jedna lijepo vaspitana, prizemna i kulturna cura.
Šta ljudi ne znaju o vama?
Kada je muzika u pitanju, ne znaju da nemam menadžera. Sve vezano za gostovanja ugovaram sama.
Vic koji Vas je nasmijao:
Mujo kaže Hasi: “vidim ja da ti mali ulazi u pubertet!” A Haso će ” Ubiću ga! A ja ga poslao u apoteku”.
Najbolji prijatelj:
Imam ih hvala Bogu puno… Ne mogu da izdvojim.
Koje kućne poslove izbjegavate obavljati?
Ništa mi u kući nije dosadno da radim, ali peglanje gardarobe ipak radoh izbjegnem…
Na šta najviše trošite novac?
Često putujem, tako da na putovanja… definitivno!
Bez čega biste naprosto bili izgubljeni?
Bez muzike…
Vaš sretni broj:
5
Igra iz djetinjstva:
Školice
Vaš najveći blam?
Saplitanje ispred jednog javnog mjesta u Podgorici. Bila je zima, poledica – i ja kako sam izlazila iz kola, kliznem se i padnem.. Niko se od prolaznika nije našao da mi pomogne i pita da li sam ok, već su par njih aplaudirali… uz bravo, bravo… U trenutku sam bila bijesna, ali mi je to poslije bilo jako smiješno..
Šta ste htjeli biti u djetinjstvu?
Glumica, pjevačica ili bankarka.
Kako se vidite za deset godina?
Uff… Znati i izreći svoje ciljeve nije mali izazov, čak i za najambicioznije osobe. A ja moram priznati da sam jako ambiciozna – i svakim danom gledam kako da budem bolja u svemu što radim… Svaki dan nam pruža nove izazove – i zaista je teško predvidjeti šta će se događati za nekoliko godina… Ali ja bih u svakom slučaju voljela da se ostavarim kao majka i žena… A onda još uspješnija u muzici, ali i ekonomiji. U svakom slučaju da budem ponosna na sve što sam stekla i čime se bavim.
Kada ste zadnji put zaplakali?
U utorak, ali su bile suse radostnice u pitanju.
Jeste li ikada išta ukrali?
Nikada…jesam jedino bombonice od brata dok smo bili mali.
Vaš najveći porok je…
Do skoro sam često pila gazirane sokove, ali ih više ne pijem, tako da trenutno nemam porok.
Vaše najjače oružje…
Osmijeh…
Zbog čega se kajete?
Žao mi je što nisam upisala Muzičku Akademiju. Godinama sam svirala klavir i pohađala solo pjevanje u muzičkoj školi, ali sam na kraju ipak upisala Ekonomski fakultet… Mada imam još vremena! 🙂
Po čemu pamtite prvo pijanstvo?
Nikada se nisam napila.. Mogu da popijem neko laganije pićence, ali nikada ne popijem toliko da se napijem.
Koje pjesme naručujete u kafani?
To su uglavnom srceparajuće pjesme … Kao što su “Imam jedan život”, “Mito Bekrijo”, “Ciganine ti što sviraš”, “Jesen u mom sokaku”…
Tri riječi koje vas opisuju su…
Iskrena, ambiciozna, pozitivna.
Bez čega ne odlazite na ljetovanje?
Bez osmjeha… hehe… Bez pasoša, novčanika i telefona.
S kojom javnom ličnosti biste snimili seksi scene?
Nisam razmišljala o tome, jer nisam pristalica snimanja takvih scena.
Seks na jednu noć:
Ne
Najluđe mjesto gdje ste vodili ljubav:
Bez komentara







