Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Oliver Dragojević u teškim danim ima podršku supruge Vesne

Najveći oslonac tokom teške borbe protiv raka koju je tek započeo Oliver Dragojević, kao i uvijek ,će biit supruga Vesna, s kojom je tokom više od četiri decenije zajedničkog života stvorio odnos pun povjerenja i razumjevanja. Mada nimalo nije lako biti u braku s velikom muzičkom zvijezdom, uvijek ga je razumjela i poslije napornih nastupa i rada u studiju pružala baš ono što mu je potrebno. Zbog toga se u medijima nikada nije libio da pohvali svoju ženu, a objasnio je zašto se uvijek rado vraća kući.

– Sretan sam što imam tako dobru ženu koja me poslije svakog puta dočeka s onim što najviše volim, tanjirom domaće tople supe. Niko ne kuha bolje od moje Vesne. Razveselim i ja nju parfemom koji je naručila da joj kupim. Ja sam vam čovjek od starinskih običaja koji uživa u malim stvarima, toplini doma, domaćoj supi, dijeci, unucima. Vesna mi ne daje podršku u sviranju i pjevanju, ali radi neke druge stvari. Daje mi sigurnost, povjerenje, veru u nešto. Nekako smo prešutno složni u svemu. A ovo ostalo je posao, to se ne dira, tu ne mora mnogo da mi pomaže – otkrio je legendarni pjevač koji je istom prilikom objasnio zašto u posjlednje vreme ima sve više razvoda:

– Očigledno je razlog tome što se partneri ne poznaju dovoljno, a došlo je i drugačije vrijeme i važniji su neki drugi interesi. To su druga vremena. Ja ih ne odobravam, ali razumijem, jer je život prebrz. Drugačije se živi. Svako za sebe kreator je svog života i onda smatra da je ta odluka važnija nego da se živi u svađi. Nedavno sam na televiziji rekao, s malom dozom humora, da što se manje viđaš, sve ti je veća želja da budeš s nekim. S obzirom na to da se bavim poslom u kojem se mnogo putuje, da nisam stalno kod kuće, kad se vratim, to je kao nova veza. Svaki put bude sve intenzivnije. To je tajna uspješnog braka-rekao je Oliver Dragojević

 

Prethodni članak

Nihada Kapetanović i Kale Dijamant napravili pometnju nakon što su zapjevali zajedno!

Sljedeći članak

Dara Bubamara u neočekivanom izdanju: U karijeri nije imala ovakvu frizuru!

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Tko je supruga Seada Kolašinca? BH reprezentativac krije privatni život…

Napeto! Ovih 19 pjevača se večeras bori u “Pinkovim zvezdama”: Evo o čemu im ovisi pobjeda?

Pjevač Maid Hećimović puca od sreće! Nakon tri sina stigla i djevojčica, dali joj ime moćnog značenja!

Predozirao se unuk Ere Ojdanića: Policija i Hitna pomoć odmah reagirale…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo