Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

ZARADIO PREKO REPERA: Za 50 eura s krova prodavnice gledate Rastu!

 

Gotovo svi znamo bar jednu pjesmu Stefana Ðurića Raste, a koliko je reper popularan u susjednim državama govori to što je vlasnik jednog supermarketa u Budvi profitirao na njemu! Suprug Ane Nikolić imao je nekoliko uspješnih nastupa u Crnoj Gori sredinom augusta, a najtraženiji koncert bio je u Budvi, gdje su karte za njegov nastup rasprodate nekoliko dana unaprijed! Tada se vlasnik jednog malog supermarketa koji se nalazi preko puta kluba u kojem je gostovao sjetio da bi on zapravo mogao da profitira na reperu.

-Gazda te prodavnice je na krov svoje radnje postavio pet-šest stolova s nekoliko stolica, odakle su Rastini fanovi koji su zakasnili da kupe kartu mogli da prate koncert. Interesantno je da je rezervacije za sto naplaćivao po 50 eura, ali piće nije uračunao u cijenu, već je dodatno naplaćivao sokove i alkohol, naravno, troduplo skuplje nego što koštaju u njegovoj prodavnici – priča  izvor, koji je u to vreme ljetovao u Budvi, i dodaje:

– Očigledno je Rasta mnogo popularan jer je taj čovjek profitirao. Krov je bio krcat, a svi stolovi zauzeti, plus je gotovo sve pivo i gazirane sokove iz radnje rasprodao pa je ujutru morao u nabavku – kroz smijeh kaže  izvor.

 

Prethodni članak

VIDEO: Evo šta je Zoran rekao o Jeleninom ubistvu tri dana prije hapšenja!

Sljedeći članak

SVI SU PRIČALI O NJEGOVOM HAPŠENJU: Marina Visković uživa u ljubavi sa dečkom, slika govori više od riječi!

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

U jeku vijesti da su Jakov i Džejla intimni, oglasila se Marija Šerifović: “Znam što rade….”

Milan Stanković bez odjeće, a pored njega dečko: Tko je zagonetni muškarac? (FOTO)

Slađa Allegro se udala za konobara kojeg je upoznala na nastupu

Bivši zaručnik Nataše Bekvalac: Razvodi se Vlado Vuksanović, ovo je razlog!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo