Vesna Zmijanac nedavno je postala baka, pa uživa u druženju sa unukom Reom.
Pjevačica je pričala o odnosu sa svojom kćerkom Nikolijom i njenim mužem Reljom Popovićem i demantuje bilo kakvu svađu u porodici.
Nedavno su Nikolija, Relja i njihova kćerka otputovali na odmor bez Vesne, a evo kako je na to prokomentarisala.
– Baka je djecu poslala na put i malo odmorila. Što da me povedu? Malo li sam ovdje, sad otišli na odmor i sad da povedu i babu. Zašto – rekla je pevačica.
Vesna je priznala i određene stvari što se tiče ljubavnog života.
– Nisam zaljubljena, ali kada vi navijate za zaljubljivanje, treba tako, a ne kada navijate da umirem – izjavila je Vesna.
A evo kako komentariše stupanje u bračne vode.
– Nema šanse. Da li ste normalni? Šta sad da se udajem? – istakla je pjevačica.
(Kurir/Express)







