Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Sinu Sinana Sakića jedina utjeha to što je uspio da se pomiri s ocem prije njegove smrti!

Rašid Sakić, sin Sinana Sakića 2011. godine je pravosnažno osuđen na 12 godina zatvora jer je ubio Dragoljuba Despotovića i pokušao da likvidira Radomira Lazića.

Kako “Kurir” saznaje, on je sredinom aprila ove godine odslužio dvanaestogodišnju zatvorsku kaznu u Novoj Skeli u Padinskoj skeli.

Iako se njih dvojica godinama nisu viđali, pjevačevog nasljednika veoma je potresla njegova smrt, pa se očekuje da Rašid u ponedeljak dođe u Loznicu na sahranu.

Sinanov sin se iskreno pokajao za sve greške koje je napravio u životu, a pogotovo za stres i probleme koje je nanio nekadašnjem kralju Južnog vetra.

– Sakića godinama grize savjest, zbog čega nema mira. Svjestan je činjenice da je i on djelimično zadavao ocu glavobolje kada se bavio mutnim radnjama, a kasnije i kada je uhapšen. Sinan nije odobravao to što je radio i javno ga je krivio i smatrao da treba da ispašta za napravljene greške, iako mu se duša razarala – otkriva izvor za “Kurir” i dodaje da su njih dvojica poslije Rašidovog izlaska iz zatvora bili u korektnim odnosima.

– Prvi susret je bio jako emotivan i stresan, protekao je u zagrljajima i izvinjenjima. Rašidu je sada jedina utjeha to što je uspio da se pomiri s ocem prije njegove smrti – dodao je sagovornik.

Kada je Sinan u oktobru prošle godine završio u bolnici u Tuzli, Rašid je zatražio dozvolu u zatvoru da pod policijskom pratnjom obiđe oca da bi se s njim oprostio jer je mislio da mu se bližio kraj.

Preko advokata je uputio molbu da mu dozvole da otputuje u BiH kako bi vidio pjevača bar na pola sata, ali navodno nije uspio u toj namjeri.

Tagovi: Sinan Sakić
Prethodni članak

Bio je zvijezda ex-Yu filma, čekala ga je blistava karijera, ali nije doživio ni tridesetu

Sljedeći članak

Rihanna šutnula milijardera zbog razloga kojeg bi većina muškaraca teško podnijela

Povezani članci

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Emir Brunčević napravio kaos na mrežama kada je pokazao vozni park od 1.200.000 eura (VIDEO)

Pjevač za jednu godinu uzeo skoro 800.000 eura, a Prija definitivno ruši sve rekorde na Spotifyu

Casper napustio kliniku nakon posjete Mini: Cijelo vrijeme telefonirao, vidno utučen

NAJNOVIJE

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Bila posvojena, sestra joj se utopila, pa promijenila vjeru: Život regionalne pjevačice koja je završila na psihijatriji

Saše ni na vidiku: Nikolina Kovač uhvaćena kako sama šeta sina Simeona

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo