Sejo Boy je poslije brojnih obaveza u fondaciji “Samo jaki pobjeđuju”, koju je osnovao nakon poplava koje su u maju zadesile BiH i njome pomogao oko 700 porodica, a za jednu iz Maglaja sagradio i kuću, odlučio sebi dati malo oduška.
Prije novog albuma koji planira objaviti u septembru, ali i turneje u Americi gdje uskoro putuje, Boy je otišao na ljetovanje.
Naš čitalac nam je poslao fotografiju s plaže. Mladog pjevača “ulovio” je samog na plaži. Pored njega nije bilo ni djevojke, ni prijatelja… Očito se pjevač zasitio svega pa mu najbolje odgovara da se sam, bez društva, “prži na suncu”. Našem čitaocu-reporteru Arminu iz Sarajeva se zahvaljujemo na ustupljenoj fotografiji.



