Nedavno je Slađana Mandić, atraktivna Sarajka, koja je svoju slavu van naših granica stekla i učešćem u muzičkom šou “Zvezde Granda” gdje je oduševljavala kako glasom, tako i stasom, nedavno se ostavrila u svojoj najvećoj životnoj ulozi i postala majka. Na svijet je Slađa donijela prekrasnog dječaka kojem su sretni roditelji dali ime Kan.
Danas, kaže nam, dane i noći provodi budna i majčinski.
– Ne spava se, ali šta da se radi. Uživam iskreno u svome sinu – kazala nam je mama koju smo sreli u šetnji.
Na pitanje planira li o skorom povratku na estradnu scenu, kazala nam je:
– Ne žurim nigdje. Na estradi sam od 17-te godine i prija mi odmor, a sinu sam najpotrebnija. Uvijek sam raspoložena za preslušati dobru i kvalitetni pjesmu, a ukoliko se takva uskoro pojavi, neću bježati da skoknem do studija i snimim je. Do tada ću pjevušiti samo svom Kanu – veselo će Slađa.






