U studiju “Megaton” u Zavidovićima koji je u vlasništvu Miralema Slipića Slija, uvijek je radno. On je sa svojim saradnicima i zahvaljujući profesionalizmu davno prevazišao granice naše zemlje jer s njim sve više sarađuju pjevači iz inozemstva.
Tako ovih dana u njegovom studiju svoj novi album snima mladi pjevač Endži Kočan koji inače živi i radi u Luksemburgu. Sve pjesme mu je radio dugogodišnji prijatelj i saradnik Amir Ćatić, a CD pod nazivom “Godine moje” trebao bi biti završen najkasnije za dva mjeseca.
– Poslije singla “Bomba” koji sam objavio za DM SAT TV sada sam odlučio snimiti cijeli album i to ne bez razloga u “Megatonu”. Mislim da ću ovim novim pjesmama “uništiti” svoj raniji singl odnosno da će biti puno slušanije od njega. Od dosta pjevača čuo sam samo najljepše o Slipiću i njegovim saradnicima, a osim toga jako sam zadovoljan produkcijom. Vrlo često sam samokritičan posebno prema pjesmama koje snimam, ali ovo što je do sada urađeno nije imalo ni jednu moju zamjerku – smješkajući se priča Endži.
Sa takvim albumom on se želi još više posvetiti pjevaju i profesionalnije pristupiti tom poslu.
– Kada su nastupi u pitanju, nikada se hvala Bogu nisam našao krizi. U Luksemburgu sedmično imam i po četiri nastupa što je nekada i previše. Svakodnevno me zovu, posebno na svadbe pa svaki od tih poziva ne mogu ni prihvatiti. Imam sasvim dovoljno posla, ali sam sada sve na kratko ostavio po strani i posvetio se snimanju novih pjesama. Planiram u nekoliko bh. gradova ali i u inozemstvu promovirati nove pjesme – najavljuje ovaj pjevač.







