Već nekoliko godina se špekuliše o njenom odlasku na najveće evropsko muzičko takmičenje, a sada je pjevačica progovorila o ovoj temi. Milica Pavlović predstavljala bi Srbiju na Evroviziji, ali ne smatra da je sada pravo vrijeme za tako nešto.
– Nije da ne volim da se takmičim, ja sam jedna ponosna i ambiciozna Lavica, ali sada sam koncentrisana na naše tržište i naš region. Na početku karijere Vladimir Grajić i Saša Popović ubjeđivali su me da idem na Beoviziju. Vjerovali su da bih se sjajno snašla, ali nisam imala dovoljno iskustva i bilo me je strah. Ko zna, možda jednog dana rješim ako budem imala dovoljno dobru pjesmu za koju bih vjerovala da može da donese pobjedu našoj zemlji-rekla je pjevačica.



