„Crvena jabuka“ je koncertom u klubu „Aquarius Vils“oduševila publiku. Nizali su se hitovi,a Žera je i dalje sa prepoznatljivom frizurom i starkama na nogama.Publika je zdušno podržala bend,a pjevalo se horski. Nakon odlaska bubajara Draka Jelčića-Cunje bend se znatno podomladoi,pa je u Sarajevo stigao novi član.






