Amel Ćurić, naš popularni pjevač, koji se proslavio pobjedom u regionalnom muzičkom šou “X Factor Adria”, nakon vjenčanja, sa izabranicom Jelenom Čabarkapom otputovao je na medeni mjesec u Barcelonu. Novopečeni mladenci su već nekoliko dana u Španiji, a gledali suutakmicu između Barcelone i Eibara u kojoj je pobjedio slavni katalonski klub. Ćurić je na svom profilu objavio sliku sa stadiona Camp Nou,a njihov medeni Mesec obilježio je i Amelov koncert za jednu turisitičku agenciju. Pjevač je vjerio svoju dragu u pravo u Barceloni, pa je bio logičan iz bor mjesta koje su ponovo posjetili.
![]()



