Pjevačica Nada Obrić je napustila rijaliti "Zadruga", jer je tokom vanrednog izbacivanja imala najmanju podršku publike. U rijalitiju je provela dvije nedjelje, a treća je napustila takmičenje:
– Nisam u stanju pravilno da rezonujem. Odmaram, ležim i oporavljam se od "Zadruge", iskreno da vam kažem – bilo je sve što je pjevačica .Nada je nedavno otkrila da joj je tokom operacije stalo srce i da je jedva preživela.






