Jedan od gostiju voditeljice Marije Lazić bila je Tina Ivanović.
Tina je tim povodom otkrila da je za dobru karijeru neophodno da pjevači i svojim izgledom, energijom i hitovima zabave publiku.
Voditeljica je pomenula i Tinin veliki hit "Bunda od nerca" koji je i danas i dalje veoma slušan.
– To je bila prva himna za sponzoruše – rekla je voditeljica.
Pjevačica nije bila saglasna sa njom, ali nije joj ni zamjerila.
– Prije mene niko nije snimao takve pjesme, ma nemoj? Samo su mene kritikovali. Ja probijam led jer sam prva bila koja je snimila pjesmu sa MC Stojanom pa je tako krenulo sve i ostale kolegice su počele da snimaju – rekla je Tina u emisiji "Gold subotom popodne".
(Kurir/Express)




