U jednoj emisiji Snežana Đurišić je odgovorila na pitanje da li danas kada za nekog kažu da je dobar, znači da je naivan.
Snežana Đurišić pričala je o tome šta ona misli o tuđim prozivkama.
Voditeljica je pitala da li se više plaši da ne napravi glupost ili da je ne naprave glupom, a pjevačica je na to odgovorila prilično iskreno.
– Uživam kad neko misli da sam naivna i glupa. Uživam u tome i puštam ih da tako misli – rekla je Snežana u emisiji "Magazin In".







