Na početku intervjua nam je otkrila kad je poslednji put imala seks.
– Jučer! Otišla sam u Atinu i imala sam odličan seks! Nemoj da misliš da meni to nedostaje. Šta ima ljepše od seksa? Ko kaže da ima nešto bolje od tog zadovoljstva laže ili s njim nešto nije u redu.
Da li se još snimaš tokom seksa?
– Ma kakvi, nema toga odavno. Pokidala sam sve kamere i pobacala ih. Koga su zmije ujedale i guštera se boji.
Je l' ti se udvaraju mlađi muškarci?
– Naravno. I dalje me žele i to mi mnogo prija. Samo, sve su manji izazovi preda mnom. Racio mi je postao važniji od srca i strasti. Pogledam i ja zgodnog muškarca, malo se nasmiješim, bacim neki flert, međutim, čuvam svoj život i porodicu.
Prošle sedmice su te javno proglasili ubicom životinja jer nosiš krzno.
– Eto i to sam preživjela. Divno je biti ubica. Ali onda sam višestruki ubica. Ma, opraštam mladim ljudima, usijanim glavama. Sve će se promijeniti kad zarade za prvu bundu.
Kako si ti zaradila za prvu bundu?
– Pošteno, a zaradila sam za više od jedne. Sve na planeti ima svoju svrhu. Neke životinje su za uzgoj, neke za ishranu, neke će nam podariti radost. Greška je zalagati se toliko za životinje, a ne misliti o ljudima. Proglasiti nekog za ubicu znači da sutra možeš i ti mene da ubiješ. To je baš divno. Prava poruka koja može da se pošalje. Ali uopšte se ne uzbuđujem.
Ne propuštaš skoro nijedno gradsko dešavanje.
– Uvijek podržavam prijatelje i ljude koje cijenim i volim. Ne iskačem ja iz frižidera zato što ja to hoću, nego zato što narod želi da me gleda.
Kakav je tvoj stav o nasilju nad ženama?
– Zastrašujuće je koliko žena strada, čak i smrtno, od ruke svog partnera. Žene moraju da shvate da ako su zlostavljane, to moraju da prijave.
Da li si ti bila žrtva nasilja?
– Jesam, psihičkog nasilja. Prijetili su mi, pravili probleme. Imala sam sreću da izbjegnem batine i opasno zlostavljanje. Umjela sam da se izvučem iz takvih situacija, ali mnoge žene nisu. Druge žene nemaju alternativu, a ni finansijsku sigurnost.
Šta bi uradila muškarcu kad bi digao ruku na tebe?
– Sva moguća sredstva bih upotrijebila da se zaštitim, makar on bio otac moje dece. Onog momenta kad digne ruku, sva ljubav prestaje. To znači da mi je objavio rat.
Imaš dvije ćerke, strahuješ li za njih?
– Nadam se da one neće imati takva iskustva jer ih nisam vaspitavala da trpe.
Kažu da si ih naučila da se dobro udaju.
– Nisam. Da se razumijemo, moja Teodora nije glupa. Ako je našla čovjeka za život, neka je. Divno, ako je sretna. Rekla sam joj samo da pazi koga bira, jer brak nije igračka. Moj zet nije neki balavander, ozbiljan je i dobar čovjek.
Ne smeta ti to što je tvojih godina?
– Ako njoj ne smeta, ne smeta ni meni. Pošto je stariji, može da joj pomogne, da je posavjetuje i da je vodi kroz život.
Rekla „ne“
NUDILI SU MI DROGU
Suzana Mančić kaže da je odoljela narkoticima.
– Nudili su mi drogu, ali sam odbila. To je bilo davno. Ja i ne pušim, pa nije bilo smisla da se drogiram. A zaista nisam ni željela, jer volim da budem sa obe noge na zemlji, a ne da lelujam. Dobro se najedem i napijem i meni je to super.
Popularnost
IME I PREZIME ME JE SPASILO OD SILOVANJA
Da li je neko pokušao da te siluje?
–Od rane mladosti sam bila popularna. Moje ime i prezime me je štitilo od svega, pa i od silovanja. Moj najveći problem je bio to što su muškarci konstantno bili ljubomorni. I kad sam se trudila da budem najbolja i najodanija, uvijek je bio problem. Morala sam da budem dobar psiholog, nikad nisam doljevala ulje na vatru. To mi je mnogo pomoglo. Da nisam bila mudra žena, ko zna kako bih prošla.
(Kurir/Express)







