Poznati pjevač Marinko Rokvić došao je sa sinom Markom na snimanje novogodišnjeg programa, a pauzu su iskoristili da nazdrave. Njih dvojica su po dolasku od konobara tražili rakiju, a kad su popili, osmijeh nisu skidali sa lica. Da li im je u raspoloženju pomogla rakija ili su je popili da bi pročistili grlo pred nastup, ne znamo. Uglavnom, njih dvojica su bili veseli, ćaskali su sa kolegama, a kada su završili sa nastupom, zajedno su se iz Požarevca vratili u Beograd.







