llda Šaulić, kako kaže, godinu koja je na izmaku pamtit će po lijepim stvarima. Po udaji, ali prije svega po rođenju kćerke Eme.
Kako naglašava, uživa u čarima roditeljstva, a svaki slobodan trenutak provodi sa suprugom Bojanom Vučkovićem i njihovom mezimicom.
–Zajedno učestvujemo u odgoju i brigama oko Eme. Mijenjamo pelene ,radimo sve što treba. Nosimo je, uspavljujemo. Ženska djeca su slaba na očeve, ja to znam iz iskustva. On od nje pravi pravu malu princezu – kaže sretna mama Ilda.
Pjevačica kaže da uprkos braku, i dalje je muškarci gledaju.
– Pa, to nije ništa neobično, i gledaju me muškarci. Mog supruga isto tako gledaju žene, i meni je to drago jer on zgodan muškarac. Nema u tme ništa loše što ga gledaju – kaže Ilda.







