Pjevačica Ana Nikolić otkrila je koliko se potresla prošle sedmice kada je na Pink televiziji gledala emisiju "Crna hronika – specijal" u kojoj su prikazane potresne priče o nasilju u društvu, što je u pjevačici probudilo najdublje emocije. Ona je apelovala da do nasilja ne smije dolaziti, kao i da ne treba ostati nijem, već prijaviti svaki oblik zlostavljanja, a ona smatra da bi uvođenje adekvatne kazne smanjilo zabrinjavajuću stopu nasilja.
– Pokušavala sam da se uključim, ali nisam uspjela da dobijem vezu. Uključiću se, možda, slijedeće sedmice. Jako sam se potresla i smatram da ta emisija možda treba ići dva puta sedmično. Razmišljala sam kako to može da se riješi i možda treba vratiti smrtnu kaznu u Srbiju – mislim da bi tada mnogi mnogi nasilnici i ljudi koji se bave zlodjelima razmislili da li bi se ponašali tako – iskrena je bila Ana u razgovoru za "Premijeru".






