Članovi Bijelog dugmeta sviraće Beograđanima 19. novembra u Kombank areni.
Alen Islamović, prema mišljenju mnogih, jedan od najboljih pjevača koji je bend imao, kaže da ima tremu pred koncert, a otkrio je i da je snimio duet s Milicom Pavlović.
„Milica i ja smo u ponedjeljak snimili pjesmu, a već juče smo u Novom Sadu uradili spot. Pjesma je prekrasna, uradio ju Rale, koji je radio i „Lopova“. Mislio sam da nam se glasovi neće uklopiti, ali to je na kraju ispalo fenomenalno. Vjerujem da će ta pjesma biti jedan od najvećih hitova“,kaže Alen.





