Pjevačica Nina Badrić pokazala je u jednoj televizijskoj emisiji da odlično imitira svoje kolegice sa estrade, poput Severine i Rozge, a ako se neko zbog toga ljuti, Badrićeva mu poručuje da nije normalan.
„Neke kolegice su vidjele da ih imitiram.Ko god mi to zamjera nije normalan. Znam da se Tereza Kesovija nije naljutila. To je šala, a ko se ljuti, neka ode kod čika doktora ili priča sa svojim egom“, kaže Nina Badrić






