Marinko Rokvić odnedavno je slobodan čovjek. Slavica i on okončali su svoj brak nakon 30 godina.
Pjevač je pokušavao da se pomiri sa suprugom, međutim ona nije htjela da mu oprosti prevaru sa mlađom ženom iz Makedonije. Slavica je još prije nekoliko mjeseci napustila porodični dom na Košutnjaku i preselila se kod Suzane, svoje sestre, tvrdi dobro obavješten izvor blizak porodici Rokvić.
Rokvić nije htio da prizna da ga je žena napustila kako bi izbjegao skandal u medijima, ali i kako bi pokušao Slavicu da vrati kući. On i sada, kada su i sudski razvedeni, vjeruje da će se jednog dana njih dvoje pomiriti.
Slavica za sada o tome ne razmišlja jer je povrijeđena njegovom avanturom s mlađom djevojkom.
– Na to ne može da zažmuri! Slavica je razumna žena i nije napustila muža uz svađu. Oni su u korektnim odnosima, naročito zbog sinova Nikole i Marka i njihove djece. Oboje su posvećeni unuci i unuku i kod sinova se često i sretnu. Zajedno su bili i na Nikolinoj promociji u Domu za nezbrinutu djecu – završava izvor blizak pjevaču.







