Seka Aleksić porodila se 24. septembra i od tad se potpuno posvetila svom sinu Jakovu.
Pjevačica je posljednje dane trudnoće provela uređujući, sa suprugom Veljkom Piljikićem, sobu za nasljednika. Seka je poslije porođaja odlučila da se sama brine o svom sinu i ne želi da ima bebisiterku.
Ona se potpuno posvetila malom Jakovu, a budući da je poznata da vodi računa o modi, potpuno je preuredila sobu malog Jakova, a njegov ormar je već pun gardarobice, koja je uredno složena.




