Marko Bulat i njegova supruga Marija nedavno su se našli u centru skandala zbog korištenja opojnih supstanci.
Oni su sve to demantirali pa je čak Marko išao i na pregled kako bi dokazao da je "čist".
Nakon par dana, Marko se našao i pred televizijskim kamerama gdje je otkrio šta stoji iza cijele ove priče.
-To je nešto plaćeno još prije godinu i po. To je kampanja protiv moje supruge od nekog iz njene prošlosti. Taj neko nije mogao da prihvati da se u njenom životu pojavio neko bolji i ljepši.
Bulat kaže da su supruga i on prošli kroz težak period i da u nekim trenucima nisu znali ni kako treba da reagiraju.
-Više ne znaš ni kako da se braniš, ljudi kažu da što se više braniš, više si kriv, kad šutiš opet si kriv, ne znaš kako da se ponašaš – rekao je on u emisiji.
(Kurir/Express)






