Ganuta sam ovolikom ljubavlju koju ljudi i dalje gaje prema mom ocu, rekla je Žaklina
Žaklina Zdravković, kćerka Tome Zdravkovića iz prvog braka s Olgicom, juče je iz Amsterdama doputovala u Beograd, a povod njenog dolaska je koncert koji će se u pjevačevu čast održati 28. septembra u Areni. Na aerodromu su je dočekali polubrat Aleksandar i Tomina supruga Gordana.
–Ganuta sam ovolikom ljubavlju koju ljudi i dalje gaje prema mom ocu. On već dvije i po decenije nije s nama, ali njegova djela i dalje žive kao prvog dana – kaže Žaklina.
(Kurir/Express)







