Pjevačica Svetlana Seka Aleksić je sa suprugom Veljkom otputovala u Frankfurt, gdje su posjetili jedno etnoselo kako bi uživali u miru i tišini.
S obzirom na to da je pjevačica ušla u četvrti mjesec trudnoće, sada može da uživa u putovanjima i odmoru na čistom vazduhu. Koliko je oduševljena okolinom i gostoprimstvom, govori činjenica da se prijateljima pohvalila da se nalazi u raju, jer ne može da opiše koliko je priroda oko nje lijepa.
Inače, nakon nekoliko dana provedenih u Njemačkoj, Seka se vraća u Srbiju i nastavlja sa nastupima. Kako je sama rekla, do kraja ljeta će raditi, a zatim ide u Beč, gdje će se poroditi i provesti neko vrijeme sa bebom.
(Alo!/Express)






