Ava Karabatić riješila je da se kulturno educira, pa je zapucala pravo u beogradsko Narodno pozorište na premijeru predstave „Očeve su gradili“.
Veliki broj ljudi koji je došao da pogleda ovaj komad negativno je komentiralo njenu pojavu. Ne samo zato što jednu starletu vide u nacionalnom teatru već i zbog njenog stajlinga, koji više priliči odlasku u striptiz klub, nego posjeti kulturnoj ustanovi.Ava je na sebi imala rupičaste čizme iznad koljena i ultramini haljinu.
– Bilo je to predivno veče u Narodnom pozorištu, na predstavi „Očevi su gradili“. I baš u pozorištu sretoh mog omiljenog pjevača Sergeja Ćetkovića – napisala je Ava koja je počela da radi kao voditeljka na TV Hepi.
(Kurir/Express)




