Ermin Redžić Bubi krupnim koraicma ide prema finalu serijala „Zvezde Granda“. On je prošao u peti krugi, i na društvenim mrežama je obavjestio svoje fanove da je još jednom napravio ludilo.
– Dragi moji, prošao sam u peti krug "Zvezde Granda". Ovo je veliki uspjeh u mom muzičkom radu i mnogo sam sretan. Hvala što ste uz mene. Nastup će se emitovati za nekoliko vikenda i čim saznam termin, biće objavljeno. Ono što moram reći jeste da je nastup bio pun emocija i drugačiji nego svi dosad ali svakako u drugoj pjesmi je bilo ludilo! – napisao je Bubi na svom Facebook profilu.




