Bend „Elemental“ u našem gradu ima veliki broj obožavalaca, tako da je paublika uživala u njhovom koncertu u klubu „Cinemas-Soga“.
Bend predvođem Mirelom Priselca Remi napravio je nezaboravnu atmosferu. Remi je podigla sve na noge, „gađajući“ goste novim ali i pjesmama starijeg datuma, tako da mnogi sa velikim nestrpljenjem iščekuju njihov novi nastup.



