Jovana Tomović Matora iznervirala se zbog svoje bivše drugarice Ružice Vuljković i rukom udarila u zid i slomila ruku.
Matora je kažnjena kada je poletjela da bije Veljkovićevu i poslana je u izolaciju gdje je šakom udarila u zid i slomila desnu ruku.
– Ovo mi nije prvi put da nosim gips ovdje, ovo je osmi put, a prvi put na desnoj. Pošto sam se sinoć jako iznervirala i potresla, onda sam ušla u izolaciju i udarila sam rukom od zid. Poslije sat i po smo vidjeli da otiče, naprsla mi je ta tu kost. Bit će sve u redu. Nije mi to trebalo u životu. Bolje da udaram u zid nego u nešto drugo – objasnila je Tomović.
(Kurir)






