Zbog posjete starlete upravnici su promijenili meni – umjesto uobičajenih obroka, studenti su mogli da biraju između više vrsta mesa. Iako su imali bogat ručak, studenti su ogorčeni što je do promjene došlo samo zbog starlete.
Bivša učesnica “Farme” koja je nedavno postala voditeljica, posjetila je Studenjak da bi snimila prilog za svoju emisiju. Kako su javili ogorčeni studenti koji su bili u menzi, kada je Đurićeva stigla upravnik je tražio da se znatno poboljša meni kako bi ostavio što bolji utisak na nju. To je toliko razbjesnilo studente koji su glasno negodovali.
– Starletu su dočekali kao da je premijer. Sve vrijeme smo protestovali jer smo zgroženi i ogorčeni. Svakodnevno na meniju imamo po jednu vrstu salate, jednu vrstu voća, a meso dobijemo s vremena na vrijeme. A pred nju su iznijeli tri vrste voća, tri vrste salate i sve moguće vrste mesa – pileće, juneće, ćureće i svinjsko. Ako im je jedna Tamara Đurić toliko važna onda ćemo mi svaki dan da dovodim po pet takvih djevojaka. Da li je ovo poruka da bi studenti trebalo da gledaju rijalitije, da se ponašaju kao starlete ili da neko od nas uđe na ‘Farmu’. Ovo je bruka – rekao je jedan student insistirajući na anonimnosti.
Tamara je objasnla šta je radila u Studenjaku:
– Snimam emisiju u kojoj želim da prikažem kako jedna fensi gradska djevojka uživa u luksuzu. Tako sam snimala prilog s jednom studenticom kako se vozi gradskim prevozom i jede u menzi. Snimam jedan dan života s njom – rekla je Tamara.
(Alo!)






